top of page

Wideo oraz Czytania Fragmentów Dramatu "Vatzlav"


Zapis czytania Vatzlava Sławomira Mrożka, które odbyło się w ramach obchodów 90-lecia urodzin pisarza, zorganizowanego przez Polską Kompanię Teatralną i Instytut Teatralny w Warszawie jako część wydarzenia pod tytułem „Mrożek i nowoczesność”. W czytaniu udział wzięli: Joanna Halinowska, Mateusz Rusin, Jarosław Gajewski. Reżyseria: Jarosław Gajewski Instytut Teatralny 2 listopada 2002.

Zapis video rozmowy o Vatzlavie Sławomira Mrożka Antoniego Wincha, Rafała Węgrzyniaka i Jarosława Gajewskiego w ramach spotkania z okazji 90-lecia urodzin Sławomira Mrożka, zorganizowanego przez Polską Kompanię Teatralną i Instytut Teatralny 2 listopada 2020 jako część wydarzenia pod tytułem „Mrożek i nowoczesność”.


Zapis video rozmów przeprowadzonych przez Antoniego Wincha z Antonim Liberą i z Arturem Grabowskim w ramach spotkania z okazji 90-lecia urodzin Sławomira Mrożka, zorganizowanego przez Polską Kompanię Teatralną i Instytut Teatralny 2 listopada 2020 jako część wydarzenia pod tytułem „Mrożek i nowoczesność”.Comments


bottom of page